Verisnet sp. z o.o. powstała z przekształcenia założonej w 2006 roku Verisnet M.Pogorzelski, K.Woźniak s.j. jako firmy realizującej projekty z branży teleinformatycznej. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy kilkadziesiąt dużych i niezliczoną ilość mniejszych projektów dla firm deweloperskich, generalnych wykonawców robót. Nasze kompetencje rozwijamy poprzez dostarczanie rozwiązań w dziedzinie projektowania i wykonywania instalacji dla trzech obszarów: Budownictwa, Wodociągów i Kanalizacji oraz Energetyki.

Naszą misją jest budowanie wartości stabilnej firmy poprzez dostarczanie Klientom zaawansowanych rozwiązań technicznych w obszarze projektowania i budowy instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki przemysłowej.

Nasze wartości mają zapewnić Klientom komfort pracy nad wspólnie realizowanymi projektami, a naszym Pracownikom równowagę pomiędzy pracą, a codziennymi pasjami i obowiązkami.

Nasz cel na lata 2020-2025 to osiągnięcie pozycji zaufanego eksperta w branży instalacyjnej. Będziemy dążyli do osiągnięcia wyższej rozpoznawalności naszej marki na rynku ogólnopolskim.